Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town

  • 72 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Om van uw vakantie in Manchester te genieten, verblijf in Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town Manchester, gelegen op 20 minuten loopafstand van het Museum van Wetenschap & Industrie en op 4 km afstand van het City of Manchester 'Etihad' Stadium. Dit appartement is gelegen op slechts 1 km van Deansgate treinstation en niet ver van Chorlton Road/Chester Road busstation.

Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet in dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town biedt gasten het gemak van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een waterkoker, een koelkast en een oven.

Het appartement is op 25 minuten loopafstand van de John Rylands Library te vinden. De Whitworth Art Gallery ligt op 2 km van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town Manchester
Stylish 2-Bed - Walk To Deansgate Old Trafford - Pass The Keys
Mobiele prijsaanbieding

Stylish 2-Bed - Walk To Deansgate Old Trafford - Pass The Keys

18 m van de accommodatie
USD 325 USD 293
per nacht
Ideal Lodgings Near Old Trafford
Mobiele prijsaanbieding

Ideal Lodgings Near Old Trafford

126 m van de accommodatie
USD 900 USD 810
per nacht
New Manchester Getaway Home - Free Gated Parking With Fob
Mobiele prijsaanbieding

New Manchester Getaway Home - Free Gated Parking With Fob

8.0
Heel goed 110 beoordelingen
242 m van de accommodatie
USD 366 USD 329
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Manchester Luchthaven
    14 km

    Treinstations

    Deansgate Train Station
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town?
      Populaire plekken in de buurt van Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town zijn onder andere de Whitworth Art Gallery, het Museum van Wetenschap & Industrie, het City of Manchester 'Etihad' Stadium.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town te verblijven?
      De huurprijs van Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town is £234.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town?
      Restaurants in de buurt van Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town zijn onder andere Gar Pan Chippy en Raja's Pizza Bar restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Manchester Luchthaven
    14 km

    Treinstations

    Deansgate Train Station
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spacious 2 Bed Flat, Free Parking, Close To Town Manchester

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten